Digital Age Konferansı için geri sayım başladı

MediaCat tarafından düzenlenecek Digital Age Konferansı 11 Aralık 2007’de yapılacak...

16.11.2007 - 16:14 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

MediaCat tarafından düzenlenecek Digital Age Konferansı 11 Aralık 2007’de yapılacak.

Vizyonlarını genişletmek isteyen reklamveren üst ve orta düzey yöneticileri, pazarlama uzmanları, iletişim uzmanları, marka uzmanları, akademisyenler, reklamcılar ve dijital çağda iş yapan her yöneticinin katılabileceği Digital Age Konferansı’na geri sayım başladı.

Bilgi bombardımanı altındaki tüketici, geleneksel mecralarla ulaşılamayan kitleler, reklamdan kaçabilen ve kaçan izleyici, dinleyici, okur, parçalanan medya (fragmantasyon etkisi), kitle özelliğini yitiren mecra kanalları (niş), değişen iletişim yöntemleri, değişen reklamcılık gibi konulara değinecek olan Digital Age Konferansı 11 Aralık’ta Hyatt Regency İstanbul Hotel’de yapılacak.

Ana sponsorluğunu MSN’in üstlendiği Digital Age Konferansı’nın konuşmacıları ise dünyada konusunun en önde gelen uzmanlarından XPlus One’da Müşteri İlişkilerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Heath Podvesker, Open Intelligence Agency şirketinin kurucu ortaklarından Russell Davies ve AKQA’nın New York ofisinin kurucusu ve Kreatif Direktörü Lars Bastholm. Ayrıca Türkiye’den de Digital Age uyumunu başarıyla gerçekleştirmiş reklamverenlerin temsilcileri deneyimlerini bu konferansta paylaşacaklar.

www.digitalagekonferansi.com