Derdin mi var ? Hmmm… Belki de çaresi var !

Kimselere söyleyemediğiniz ya da herkeslerle konuşup çare bulamadığınız mesleki dertleriniz için artık çok özel bir adres var.

21.12.2004 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Kimselere söyleyemediğiniz ya da herkeslerle konuşup çare bulamadığınız mesleki dertleriniz için artık çok özel bir adres var.

MediaCat dergisi, Ocak sayısıyla birlikte bir boşluğu dolduruyor ve reklamcılıkla ilgili dertlere derman olacak değerli bir ismi okurlarıyla buluşturuyor. Bu isim, ünlü reklamcı Haluk Mesci’den başkası değil. Mesci, “Hmm!” adlı köşesinde, MediaCat okurlarından gelecek soruları yanıtlamaya, her türlü mesleki sorunu paylaşmaya ve tartışmaya hazırlanıyor.

Haluk Mesci bu özel köşede, reklamcılıktaki tecrübesiyle akıl verip yol gösterecek, o ünlü kaleminden bu kez de “şifa” damlatacak. Siz de büyük küçük her türlü mesleki derdinizi, tasanızı, [email protected] adresinden kendisine ulaştırabilirsiniz. Bırakın, incir çekirdeğini doldurup doldurmadığına o karar versin…

Çok teorik ve çok pratik, çok ağır ve çok hafif, çok neşeli ve çok hüzünlü, çok evrensel ve çok bizden bir sayfa olacağı şimdiden anlaşılan “Hmm!”la birlikte Türk reklamcılığında açıkça konuşulmayan hiçbir şey kalmayacak. Haydi, rumuz başına!..