Dedeman’a yeni satış direktörü

Dedeman Hotels & Resorts International, yeni satış direktörü olarak Pelin Ulusoy’u bünyesine kattı.

21.12.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Dedeman Hotels & Resorts International, yeni satış direktörü olarak Pelin Ulusoy’u bünyesine kattı.

Pelin Ulusoy profesyonel çalışma hayatına Ankara Hilton’da başladı. Daha sonra sırasıyla Çırağan Palace Kempinski Otel, Plaza Athenee Hotel New York, Conrad Bangkok, Conrad Brussels de çeşitli görevlerde bulundu. Ardından Conrad İstanbul’da Odalar Bölümü Müdürü ve satış ve pazarlama direktörü ve Hilton İstanbul, Hilton Parksa ve Conrad İstanbul’da satış direktörü görevlerinde bulunan Pelin Ulusoy son olarak İstanbul Edition Oteli’nde satış ve pazarlama direktörü olarak görev yaptı.

Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik mezunu olan Pelin Ulusoy Centre International De Glion Switzerland’dan otel yönetimi Sertifikası’nın da sahibi.

Dedeman Hotels & Resorts International’da dört senedir satış ve pazarlama direktörlüğü görevini yerine getiren ve bu ay itibariyle görevinden ayrılan Bülent Kayapehlivan, Londra’da kurduğu yeni şirketi Hotel Real Estate & Retail Consultancy Limited aracılığı ile Dedeman Hotels & Resorts International’ı temsil etmeye devam edecek ve zincirin İngiltere ve Almanya pazarlarında satışlarını gerçekleştirecek.