Danone Tikveşli’ye yeni Genel Müdür

Danone Tikveşli A.Ş’nin Genel Müdürlüğü’ne Emil Gotchev atandı. Danone’de şimdiye kadar birçok...

06.12.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Danone Tikveşli A.Ş’nin Genel Müdürlüğü’ne Emil Gotchev atandı. Danone’de şimdiye kadar birçok önemli başarıya imza atan Gotchev, 1 Aralık 2010 tarihi itibariyle Danone Tikveşli’nin Genel Müdür koltuğuna oturdu.

Sofya Üniversitesi Matematik Bölümü’nden Matematik ve Bilişim yüksek lisansını tamamlayarak mezun olan Emil Gotchev, çalışma hayatına 1995 yılında Agrima JSC. (PepsiCo franchiser) firmasında Satış bölümünde başlamıştır. Gotchev, Danone ailesine 1998 yılında Danone Bulgaristan Sofya Bölge Satış Müdürü olarak katılmış ve Danone Bulgaristan’da sırasıyla, 1998 yılında Bölgeler Müdürü,  2000 yılında Zincir Mağazalar Müdürü, 2002 yılında Ulusal Satış Müdürü ve 2003 yılında Ticari Direktör görevlerini üstlenmiştir.

Eylül 2005’te Danone Bulgaristan Genel Müdürü görevine atanan Gotchev, Ocak 2009 tarihinden bu yana bu görevine ek olarak Danone Yunanistan Genel Müdürü pozisyonunu da eş zamanlı yürütmüştür.

Evli ve iki çocuk babası olan Emil Gotchev,  1 Aralık 2010 tarihi itibariyle başarılı kariyer hayatını, toplumumuzun sağlığına katkıda bulunma misyonu ve pazar büyütme vizyonuyla 12 yılı aşkın zamandır tüketicisine sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve geniş ürün yelpazesiyle en iyiyi sunmayı hedefleyen Danone Tikveşli’nin Genel Müdürü olarak sürdürecek.