Danette 2’lim, tüm çocukları ‘Tatlı Savaşları’na’ davet ediyor

Çocukların tadına doyamadığı lezzet Danette 2’lim çocuklara süper bir eğlence hazırladı. Danette’nin yenilenen internet sitesinde...

21.02.2008 - 10:40 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Çocukların tadına doyamadığı lezzet Danette 2’lim çocuklara süper bir eğlence hazırladı. Danette’nin yenilenen internet sitesinde yer alan Türkiye’nin ilk multiplayer (çoklu oyunculu) internet oyunu ‘2’lim Tatlı Savaşları’ çocukların keyfine keyif katacak.

www.danette.com.tr adresini ziyaret edip, Danette Eğlence Kulübü’ne üye olan çocuklar, kendileri gibi Danette 2’lim lezzetine düşkün arkadaşlarıyla Tatlı Savaşları yapmanın heyecanını yaşayacak! Tatlı Savaşları oyununun galiplerini ise hediye olarak Nintendo’lar bekliyor. Yapmanız gereken tek şey, Danette 2’lim paketlerinin üzerinde yer alan şifreleri girerek oynamaya başlamak.

Farklı 2 süper puding lezzetini birbirine karıştırmadan tek kapta sunan Danette 2’lim, yeni internet oyunu ‘2’lim Tatlı Savaşları’ ile çocuklara tadına doyulmaz bir eğlence sunuyor.

Yenildim diye üzülme, kazandım diye sevinme! Tekrar oyna!

Danette Eğlence Kulübü’nde 2’lim Tatlı Savaşları’na katılmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, Danette 2’lim paketlerinin üzerinde yer alan şifrelerle Danette internet sitesinde yer alan Eğlence Kulübü’ne girmek ve oyuna başlamak. Oyunu ister bilgisayara isterseniz arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz. Oyunun amacı, belirli bir süre içerisinde, kaşıkla fırlattığınız Danette 2’lim’i arkadaşınızın yutmasını sağlamak. Arkadaşınız attığınız Danette 2’lim’i yutarsa siz kalan saniye kadar puan kazanacaksınız. Danette 2’lim’i vaktinde atamazsanız sırayı arkadaşınız kapacak.

Oyun gümüş renkli kaşıkla başlayacak, puanlarınız arttıkça kaşığınız mavi, mor ve en sonunda altın renkli olacak. Şampiyonlar listesine giren ilk 5 çocuğun ödülü Nintendo Wii, ikinci 5’in ise Nintendo DS olacak!

2’lim Tatlı Savaşları Nasıl Oynanacak?

1) Aldığınız Danette 2’lim paketlerinin üst folyo kısmında kırmızıyla yazılmış şifreler bulacaksınız.

2) Danette 2’lim paketindeki şifrenizi www.danette.com.tr’de yer alan ’Eğlence Kulübü’ne girerek oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

3) Her bir şifre size 3 oyun oynama hakkı sunar. Beş farklı şifre girişi yaptıktan sonra oyunu sınırsız oynama hakkı elde edeceksiniz.

4) Sonra, arkadaşlarınızla bol bol eğlence ve gülmece!

5) En çok puanı toplayın, şampiyon olun! Nintendo kazanın!

Oyunla ilgili ayrıntılı bilgi, sürprizlerle dolu yepyeni Danette web sitesinde!