Cristal Festival 11-15 Aralık’ta

Cristal Media and Advertising Festival 13. yılını kutluyor.

14.10.2013 - 09:38 | Alev Kaynak

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

2001’deki kuruluşundan bu yana yaratıcı sektörün tüm profesyonellerini, reklam ajanslarını, yapımcı ve yönetmenlerini, araştırma şirketlerini ve gazetecilerini bilgi paylaşımı ve sosyal ilişkileri geliştirebilme adına bir araya getiren festival, bu yıl 13. yaşını kutluyor. ‘The Future is Now’ temalı festival 11-15 Aralık tarihleri arasında Fransa’nın kayak merkezi Courchevel’de düzenlenecek.

Festival geçtiğimiz 12 yıl boyunca iletişim dünyasının kaçırılmaması gereken etkinliklerinden biri haline geldi. Başlangıcında yalnızca televizyon reklamcılığını onurlandıran festival geliştikçe kendini 14 farklı rekabet kategorisine de açtı. Bunlar arasında Outdoor, Production (Film Craft), Digital & Mobile,  Press, Brand Entertainment & Content (BEC), Integrated, Consumer Marketing, Print Craft, Media, Cristal, Film Cristal, Design Cristal, Future is Now Cristal, Radio Cristal ve 2013 yılında hayata geçirilen PR Cristal bulunuyor.

Dört gün sürecek etkinlik aynı zamanda birçok atölye çalışması ve yuvarlak masa münazaralarına da yer verecek. Bu yılın temaları arasında markalı eğlence ve içerikler, pazarlama iletişimi gibi başlıklar bulunuyor.

Bu yılın jürileri arasındaysa OMD Worldwide CEO’su Mainardo de Nardis, GolinHarris Londra uluslararası başkanı Matt Neale, LiquidThread NA başkanı Bec Cristal ve Africa Agency kreatif direktörü ve eş başkanı Sergio Gordilho gibi isimler bulunuyor.

Kaynak: Creativity Online