Contactplus’a yeni müşteri ilişkileri koordinatörü

Halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi alanında faaliyet gösteren Contactplus’ın müşteri ilişkileri direktörlüğüne yeni bir isim getirildi...

08.04.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi alanında faaliyet gösteren Contactplus’ın müşteri ilişkileri direktörlüğüne yeni bir isim getirildi. Uzun yıllar gazetecilik ve reklamcılık alanında çalışmalar yürüterek üst düzey görevler üstlenmiş bulunan Betül Ark, Contactplus’ta Müşteri İlişkileri Koordinatörü olarak göreve başladı.
 
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Betül Ark, gazetecilik hayatına 1983 yılında Hürriyet Gazetesi’nde, Çetin Emeç’le birlikte çalışarak başladı. Ardından Emeç’le birlikte Milliyet Gazetesi’ne geçerek görevini sürdürdü. Kurulmasından kısa bir süre sonra Sabah Gazetesi’nde çalışmaya başlayan Ark, burada muhabirlikten yöneticiliğe yükseldiği başarılı kariyerini devam ettirdi. Uzun yıllar bu gazetede çalıştıktan sonra Ercan Arıklı’nın Bir Numara Yayıncılık’ı kurmasının ardından sektör değiştirerek reklam alanına adım attı. Sabah MediGrup’ta başlayan reklam öyküsü, Turkish Daily News, CINE5, Mepaş, Akşam, tv8 ve yine Sabah’ta devam etti. Son olarak Vatan Gazetesi’nde 6 yıl boyunca Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapan Betül Ark, 2010 yılı itibariyle Contactplus ekibine dahil oldu.