Compex için geri sayım başladı

Rönesans Fuarcılık tarafından düzenlenen Compex Digital 11. Tüketici ve Ev Elektroniği Fuarı 11-14

05.05.2006 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Rönesans Fuarcılık tarafından düzenlenen Compex Digital 11. Tüketici ve Ev Elektroniği Fuarı 11-14 Mayıs tarihleri arasında Lütfi Kırdar’da gerçekleştirilecek. Fuarın açılışını 11 Mayıs Perşembe günü saat 12:00’de Avea Genel Müdürü Cüneyt Türktan yapacak.

Apple, Airties, Asus, Avea, Creston, D-Link, Kaspersky, Lenovo, LG, MSI, NOD32, Quintum, Packard Bell, Palm, Panasonic, Sony, Toshiba ve Yaksu gibi firmaların en yeni ürünleriyle katılacağı fuarda dünyanın ilk 5 megapixel kameralı LG Leo isimli cep telefonunu da tanıtılacak. Ayrıca dünyanın ilk dokunmatik telefonu olan LG Chocolate da fuar kapsamında gösterilecek. D-Link ise fuarda ilk kez internet üzerinden görüntülü konuşma imkanı sağlayan telefonunu ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Teknoloji meraklılarının her yıl merakla beklediği fuarda, 14 bin 500 metrekarelik alanda toplam 130 stand yer alıyor. Dört gün boyunca yaklaşık 150 bin meraklının ziyaret etmesi beklenen Compex Digital, geçtiğimiz yıl da 131 bin 387 kişi tarafından ziyaret edilmişti. Şehir merkezindeki en büyük fuar alanı olan Lütfi Kırdar’da düzenlenen fuara giriş için www.compex.com.tr adresinden ücretsiz online davetiye alınabiliyor.