Coca-Cola Dünyası 5 yılda Türkiye’yi dolaşacak

Markanın en uzun soluklu ve en kapsamlı projesiyle ‘Bi Dünya Mutluluk’ dağıtılacak.

08.11.2012 - 17:58 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Coca-Cola’yı geçmişten bugüne getiren ve markayı geleceğe taşıyacak değerlerden örnekler Coca-Cola Dünyası adlı 1000 metrekarelik dev çadırda bir araya geldi. “Bi Dünya Mutluluk” sloganıyla Türkiye’yi dolaşacak Coca-Cola Dünyası,  Coca-Cola’nın en kapsamlı ve en uzun soluklu projelerinden biri olma özelliği taşıyor.

5 yıl boyunca, THEPARTNERS organizasyonu ile, il il gezecek Coca-Cola Dünyası ile hedef markayı bugünlere taşıyan sevenleriyle kucaklaşmak ve sunduğu mutluluk anlarını artırmak.  Ziyaretçiler, Coca-Cola Dünyası’nda, markanın 1886’dan günümüze uzanan tarihine tanıklık edip sürdürülebilirlik vizyonuna ortak olmanın yanı sıra, birbirinden renkli ve eğlenceli interaktif uygulamalara da katılabilecekler. Coca-Cola Dünyası, 9 Kasım’da İstanbul Bakırköy’de bulunan Marmara Forum’da ziyarete açılacak, bir aylık süre sonunda Türkiye’yi gezmeye başlayacak.

Coca-Cola, Türkiye geneline yayılmış en kapsamlı ve en uzun soluklu projelerinden biri olan Coca-Cola Dünyası’nı Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Başkanı Galya Frayman Molinas ve Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Pazarlama Direktörü Beyza Ergen’in katıldığı açılışla tanıttı.

Ne zaman nerede?

5 yıl boyunca Türkiye’yi dolaşacak olan Coca-Cola Dünyası 29 ilde, toplam 37 noktada ziyaretçilerle buluşacak. Coca-Cola Dünyası’nın 2013 yılı rotasında Adana, İzmir, Ankara, Eskişehir, Bursa, Konya ve Antalya var.

Coca-Cola Dünyası, 9 Kasım – 2 Aralık 2012 tarihleri arasında İstanbul Marmara Forum’da ve 12 Aralık 2012 – 13 Ocak 2013 tarihleri arasında Carrefour İçerenköy’de 10:00-22:00 arasında gezilebilecek. 5 adet cam veya pet şişe Coca-Cola / Coca-Cola light / Coca-Cola Zero kapağı / kutu açma halkası, anlaşmalı marketlerden 5 TL’lik Coca-Cola alımını gösteren satış fişi ya da kişi başı 5 TL, 4 kişilik aile için ise 10 TL giriş ücreti karşılığında Coca-Cola Dünyası ziyaret edilebilecek.

Coca-Cola Dünyasıyla, 5 Yılda 2500 kişiye geçici istihdam

Coca-Cola Dünyası, 5 yıl boyunca 80 kişiye sabit, ziyaret edeceği illerde ise toplamda 2500 otuz yaş altı gence geçici istihdam sağlayacak. Tüm bunların yanı sıra, Coca-Cola Dünyası Türkiye’yi dolaşacağı 5 yıl boyunca karbon sıfır bir etkinlik olacak.