Chime Communications artık Türkiye’de

Türkiye pazarına, medya planlama şirketi “VCCP” ile giren Chime Communication, MediaTeamwork ile yapılan ortaklıktan sonra...

10.05.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türkiye pazarına, medya planlama şirketi  “VCCP” ile giren Chime Communication,  MediaTeamwork ile yapılan ortaklıktan sonra  “VCCP MediaTeamwork”  olarak faaliyet gösterecek.

Yönetim kurulu başkanlığını,  Saatchi&Saatchi’ninde kurucularından olan Lord Timothy Bell’in yürüttüğü, Amerika , Avrupa ve Ortadoğu da 50 ofis ve 1200  üzerinde  personeli olan Chime Communication, dünyanın en önemli iletişim gruplarından biri.

Bünyesinde, PR şirketi “ Bell Pottinger” , Spor Pazarlama konularında çalışan “Fast Track” ve “Essentially”  , reklam ve medya konularında faaliyet gösteren “VCCP” ve “Teamspirit” ile araştırma konularında faliyet gösteren “ Opinion Leader Research” ve “Facts International”  şirketleri var.

VCCP Mediateamwork Ajans Başkanı Fırat Yavaş konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı:  "VCCP Mediateamwork medya planlama ve satınalma alanında agresif bir büyüme planlıyor.Yakın zamanda networkten de gelecek markalarında bünyesine katılmasıyla  VCCP MediaTeamwork , sektörün en önemli oyuncularından biri olacak."