Chevrolet 100. yaşını tüketici finans programı ile kutluyor

Chevrolet, Akbank ve TEB Cetelem işbirliği ile oluşturulan “Chevrolet Finans Programı” müşterilere kolaylıklar sağlamayı hedefliyor.

13.10.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Chevrolet, Akbank ve TEB Cetelem işbirliği ile oluşturulan “Chevrolet Finans Programı” müşterilere kolaylıklar sağlamayı hedefliyor.

Bu yıl 100. yaşını kutlayan Chevrolet, müşterilerine, halihazırda satışta olan ve pazara yeni süreceği modellerini farklı ödeme seçenekleri ile sunuyor. Bu kapsamda Chevrolet, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için, Akbank ve TEB Cetelem işbirliği ile “Chevrolet Finans”ı geliştirdi.

Chevrolet’nin geliştirdiği program sayesinde, yeni nesil Chevrolet otomobillere sahip olmak kolaylaşıyor.

Chevrolet Finans hakkında Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Tolga Atmaca, “Bu programı başlatmadan önce pazarı inceledik ve binek araç pazarındaki alımların yüzde 80’inin kredi ile gerçekleştiğini gördük. Bu nedenle de müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun ve kolay şekilde sağlayabilmek için bu programı geliştirdik. Türkiye’de büyümemizi 2007’den bu yana hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Güçlü çözüm ortaklarımız Akbank ve TEB Cetelem’in destekleri ile Chevrolet modellerinin ulaşılabilirliğini, daha da yüksek bir seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz” diye konuştu.