Canbebe reklam filmi başarı belgesi ile ödüllendirildi

Dünya çapında 48 ülkede üyesi bulunan TAAN Transworld Reklam Ajansları Ağı'nın düzenlediği geleneksel Titan Ödülleri kapsamında...

05.06.2009 - 15:12 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Dünya çapında 48 ülkede üyesi bulunan TAAN Transworld Reklam Ajansları Ağı’nın düzenlediği geleneksel Titan Ödülleri kapsamında “Dayanıksız Tüketim Malları” kategorisinde Canbebe’nin “Canbebe Popona Göre” sloganlı reklam filmi başarı belgesi ile ödüllendirildi.

2000 yılında Avrupa’nın önde gelen hijyenik ürünler üreticisi Ontex International Group’a katılan ve ismi artık Canbebe by Ontex olan Canbebe, “Canbebe popona göre” sloganlı reklam filmiyle büyük bir başarıya imza attı.

Canbebe’nin değişen kurum kimliğini yansıtan reklam filmi, dünya çapında 48 ülkeden üyesi olan TAAN Transworld Reklam Ajansları Ağı’nın düzenlediği geleneksel Titan Ödülleri kapsamında “Dayanıksız Tüketim Malları” kategorisinde başarı belgesiyle ödüllendirildi. Geçtiğimiz mayıs ayından beri yayında olan reklam filmi, Avrupa’nın pek çok ülkesinde büyük bir pazar gücüne sahip olan Ontex’in, bebekler ile Türkiye’ye doğru gelişini esprili bir dille anlatıyor.

2D ve 3D animasyonlarla desteklenen reklam ve akapella olarak sadece vokal seslerden oluşturulan jingle, tüm bebekleri altları kuru bir şekilde özgürce eğlenmeye davet ediyor.