Café Crown en parlak fikirlerinizi bekliyor

Ülker [email protected]üs başlıyor.

30.03.2016 - 16:10 | MediaCat

Café Crown en parlak fikirlerinizi bekliyor
14
paylaşım
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Ülker’in üniversite öğrencileri için her yıl farklı bir markasıyla düzenlediği yarışması [email protected]üs beşinci kez en parlak fikirleri aramak için yola çıktı.

Bugüne kadar 14 bin öğrenci ve 4 bin 630 takımın yarıştığı etkinlik kapsamında üniversitelerin 2, 3, 4’üncü sınıflarında okuyan veya yüksek lisanslarına devam eden öğrencilerin oluşturacakları takımlar bu yıl en inovatif fikirlerini Café Crown için geliştirecekler.

Başvuruların ardından Café Crown ile ilgili ayrıntılı bir brief alacak yarışmacılar yeni ürün geliştirme de dahil olmak üzere marka için 360 derece bir pazarlama iletişimi hazırlayacaklar. Jüri tarafından değerlendirilecek kampanyalar arasından en inovatif olan ilk üç fikrin sahibi takımlara Yıldız Holding’te staj fırsatının yanı sıra sırasıyla 15 bin TL, 10 bin TL ve 7 bin TL ödül verilecek.

Başvuruları yalnızca sosyal medya üzerinden kabul eden yarışmaya kaydolmak için son gün yarın. Takımlarını kurup [email protected]üs’ün bir parçası olmak ve/veya etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrenciler yarışmanın internet sitesi Bizzkampus.com’u ziyaret edebilirler.