BSH Ev Aletleri kriz yılını değerlendirdi

Ekonomik kriz yılında elde edilen başarının tarifini yapmak ve ‘mutfak sırları’nı paylaşmak üzere basın toplantısı düzenleyen BSH Ev Aletleri A.Ş. CEO’su Norbert Klein...

29.04.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Ekonomik kriz yılında elde edilen başarının tarifini yapmak ve ‘mutfak sırları’nı paylaşmak üzere basın toplantısı düzenleyen BSH Ev Aletleri A.Ş. CEO’su Norbert Klein, “BSH Türkiye kriz yılında cirosunu %10 artışla 2,2 milyar TL’ye çıkararak ve pazardaki payını %30’un üstüne taşıyarak, krizden etkilenmez bir şirket olduğunu kanıtladı” dedi.

Klein, Türkiye’de derin kriz ortamına rağmen BSH Ev Aletleri’nin Türkiye pazarındaki ikinciliğini güçlendiren tarifi şöyle anlattı: “İşin sırrı, markalarımıza yaptığımız yatırım, kalite, inovasyon ve müşteri için yaratılan katma değere odaklı iletişimimiz ve süreçlerimizi sürekli olarak iyileştirmemizde… Kendi alanlarındaki en iyi ürünlerimizi çok iyi tasarımlarla ve enerji verimliliği yüksek teknolojilerle birleştirerek, hemen her segmentteki müşterilerimizi mutlu edecek ürünler yaratabildik!”

Klein, BSH Grubu’nun Türkiye’ye çok büyük güven duyduğunu, Ar-Ge ve üretimdeki olumlu gelişmeler ışığında yakın zamanda daha çok yatırım yapmayı hedeflediklerini vurguladı.

BSH Ev Aletleri A.Ş. İcra Kurulu Üyesi (CSO) Ronald Grünberg’in, TV’lerin sevilen yemek yarışması ‘3–2–1 Pişir’de bir basın mensubuyla yarıştığı toplantı eğlenceli anlara sahne oldu.