Brightwell Holdings Bv kuruldu!

Brightwell Holdings BV, futurist yanıyla da gündemde olan yenilikçi ve yaratıcı iş adamı Alphan Manas ve uluslararası ortakları tarafından kuruldu.

09.06.2006 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Brightwell Holdings BV, futurist yanıyla da gündemde olan yenilikçi ve yaratıcı iş adamı Alphan Manas ve uluslararası ortakları tarafından kuruldu. Merkezi Hollanda’da bulunan Brightwell, yenilenebilir enerji ve çevre teknolojileri, medya içeriği ve eğlence, ulaşım teknolojileri ile yenilikçi teknoloji çözümleri ve hizmetleri alanlarına odaklanıyor.

Şu anda Labranda, Libero, Red Sofa Entertainment, T-Design, T-Tronics, Teknomar, Teknosis, Universal Kart, TAMJET Hydro Jet (A.B.D.) Clean Coal Energy (A.B.D) ve Onsite Power Systems (A.B.D) şirketlerinde katılımları olan Brightwell, Türkiye’nin yanısıra A.B.D. ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde de yatırımlarına devam edecek.

Brightwell Holdings BV Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas, “Bu yeni oluşum ile önem verdiğimiz sektörlere büyüme hedefi olan ama yeterli sermayesi olmayan şirketlerle stratejik ortaklıklar yaparak girmeyi planlıyoruz. Bu ortaklıkları tek başımıza veya yatırım gruplarıyla beraber yapacağız” diyerek yeni şirketiyle ilgili hedeflerini belirtti.

Brightwell Holdings’in ABD Sacramento’da bir yatırım şirketi ve İstanbul Maslak’ta ise bir liason ofisi bulunuyor.