Braun Sebastian Vettel’le vites yükseltiyor

Ünlü F1 pilotu, Braun'un tıraş kategorisi marka elçisi oldu.

21.11.2014 - 09:29 | MediaCat

Braun Sebastian Vettel'le vites yükseltiyor
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

P&G markası Braun, Formula 1 pilotu Sebastian Vettel ile yollarını birleştirdi. Formula 1‘de üç kez dünya şampiyonluğu bulunan Vettel, aynı zamanda Braun’un “Hayallerine Tutun” (Hold on to Your Dreams) adlı küresel kampanyasının da yüzü oldu.

Braun Sebastian Vettel'le vites yükseltiyorVettel, gelişmeye ilişkin şunları söyledi: “Ben Braun markasıyla büyüdüm. İkimiz de Hesse eyaletinden geliyoruz, bu yüzden de aramızda kökleri derinlere inen bir bağ var. Braun tıraş makinelerinde kullanılan teknolojiye her zaman hayranlık duydum. Tıpkı Formula 1’de olduğu gibi en yeni teknoloji, en zarif tasarım ve dayanıklılık garantisi. Onlardan ne bekliyorsanız, onu yapıyorlar. Braun erkek ürünlerinin elçisi olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Braun Küresel Pazarlama Direktörü Lakis Vasileiadis ise “Sebastian’ın yeni elçimiz olmasından dolayı çok mutluyuz. Hayallerine sıkı çalışmayla, hazırlıkla, kararlılıkla ve mükemmel performansla ulaşmış etkileyici, bir adam. Spor alanında bir lider. Kurucumuz Max Braun gibi, Sebastian da hayallerinin peşinden yılmadan gitmiş. Milyonlarca erkeğin ilham kaynağı ve Braun’u temsil edecek ideal insan” dedi.