Boşuna kaymışlar!

Medyapım’ın TNT için iki aydır hazırlığını sürdürdüğü Buzda Dans yarışması henüz ekrana gelmeden bitti.

18.11.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Medyapım’ın TNT için iki aydır hazırlığını sürdürdüğü Buzda Dans yarışması henüz ekrana gelmeden bitti.

Yarışma, aralarında Önder Bekensir, Yılmaz Morgül, Ceyda Ateş, Flash TV spikeri Gökhan Taşkın, ünlü modacı Neslihan Yargıcı, Eda Özerkan gibi 12 ünlü ismi buluşturmuştu.

Yarışmada yer alan ve provalara sıkı bir şekilde katılan Seren Serengil ise kolunu kırdığı için ekipten geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı.

12 kişilik ekipten 7’si düşüp yaralandıkları için kendi aralarında ‘Buzda Dans revirde dans oldu’ diyerek espri de yapıyordu.

Başka kanala mı gidiyor?
Oyuncu Eda Özerkan bileğini çatlatıp kaburgasını sakatladığı halde inatla haftanın birçok gününü “Rakiplerim çok güçlü, çalışmam gerek” diyerek Icessporto’da buz pateni çalışmalarıyla geçiriyordu.

Ancak önceki gün TNT ile yapım şirketi Medyapım’ın arasında yaşanan anlaşmazlık nedeniyle yarışma ekrana gelmeden bitirildi. Yarışmanın eğitmenlerine ödemeleri yapıldı ve programın bittiği belirtildi.

Medyapım yarışmanın ertelendiğini duyurdu. “En çok çalışan benim. Kendimi favori olarak görüyorum” diyen yarışmacılardan Önder Bekensir ise Twitter’dan “Buzda Dans ocak ayında daha önce anlaşılan TNT & Medyapım arasındaki anlaşmazlık nedeniyle başka kanalda yayınlanacak” açıklamasını yaptı.

(Milliyet)