Bol rüzgarlı Finansbank reklamının kamera arkası

Finansbank’ın, “Bizce Mümkün” sloganı ile özetlediği bankacılık yaklaşımı için hazırladığı reklam filmi, TV kanallarında yayına girdi.

09.06.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Finansbank’ın, “Bizce Mümkün” sloganı ile özetlediği bankacılık yaklaşımı için hazırladığı reklam filmi, TV kanallarında yayına girdi.

Yapılamaz denileni yapmanın her zaman bir yolu olduğunun altını çizen yeni reklam filminde bir çocuğun rüzgarla kurduğu dostluğun hikayesi anlatılıyor. Bu dostluk sayesinde geliştirdiği yaratıcı fikirlerle, çocuğun hayatının nasıl şekillendiği ve büyüdüğünde rüzgara olan tutkusunun onun hayatına nasıl yön verdiği gözler önüne seriliyor. Finansbank için hazırlanmış reklam filmi “Bazı insanlar kimsenin göremediklerini görür. Siz görebiliyorsanız, Bizce mümkün” sloganı ile son buluyor.

Reklama özel icatlar

Finansbank’ın yeni reklam filmi için konsepte uygun olarak rüzgar gücü ile çalışan ayakkabı temizleyicisi, çamaşır kurutucu, şiş çevirme makinesi gibi ilginç icatlar da geliştirildi.

70’lerden başlayarak günümüze kadar uzanan bu yolculuk için farklı başrol oyuncularıyla çalışılan reklam filminin çekimleri Çeşme’de yapıldı. 4 gün süren çekimler boyunca çok ilginç görüntüler de ortaya çıktı.

Finansban "Bizce Mümkün" reklam filminin kamera arkasına http://bit.ly/iPf6qx adresinden ulaşabilirsiniz.

“Bizce Mümkün” Reklam Künyesi

Reklamın Başlığı: Finansbank “Bizce Mümkün”
Reklamveren: Finansbank
Reklam Ajansı: DDB&Co.
Yaratıcı Yönetmen: Karpat Polat
Yaratıcı Grup: Ali Hikmet Yavuz, Ali Erdener Demir, Edward Sedelius, Melih Ediş, Koray Şahan, Cihangir Gümüş, Tolga Mutlu
Müşteri İlişkileri Grubu: Ali Özbora, Ekim Aydın, Emine Sarpyener, Nurgül Ecer; Kerem Yetim
Ajans Prodüktörü: Işıl Green, Nedret Gürlek
Yapım Şirketi: Soda Filmmakers
Yönetmen: Yücel Yolcu
Müzik: Ete Kurttekin