Boğaziçi’nin markalaşan kongresi: GAIA

53 yıllık birikimiyle birbirinden yaratıcı aktivitelere imza atan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, ana sponsorluğunu bu yıl Tekfen Holding’in üstlendiği GAIA Uluslararası Öğrenci Kongresi’nin dokuzuncusunu düzenledi.

27.06.2006 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Pazarlama İletişimi konu başlığı altında, “fark yaratın” sloganıyla yola çıkan GAIA, yurtiçinden ve yurtdışından gelen seçkin üniversite öğrencilerini ve alanlarında uzman konuşmacıları 18-23 Haziran tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde ağırladı.

Kaliteli ve zengin içeriğiyle ses getiren GAIA, paneller, örnek olay incelemeleri, pazarlama yarışmaları ve takım oyunları ile katılımcılara kendilerini geliştirme fırsatı sundu. Konuşmacı olarak DeMontfort Üniversitesi Pazarlama Bölüm Başkanı Prof. Dr. David Pickton, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Ali Saydam, OMD Türkiye Genel Müdürü Ivan Jones ve MARKAM CEO’su Güven Borça gibi birçok profesyonel isimi ağırladı.

Yurtiçinden ve yurtdışından gelen katılımcıların tam bir kültür sentezi oluşturduğu kongrede değişik ülkelerden gelen katılımcıların kendi kültürlerinden bir parça sergiledikleri “Kültürlerarası Gece”de, kumsal partisi, açık hava filmleri ve GAIA haftasının kapanış akşamında yapılmış olan Boğaz’da tekne partisi, kongreyi üniversite öğrencileri için hayli çekici hale getirdi.

Bir İşletme ve Ekonomi Kulübü geleneği haline gelen GAIA hakkında ayrıntılı bilgi www.gaia.org.tr adresinden öğrenilebilir. .