Bob Geldof Keynote Speakers Agency ile Türkiye’ye gelecek

Kurumlara özel eğitim ve konuşmacı servisi sunan Keynote Speakers Agency, alanında dünyaca ünlü İngiliz şirketi Speakers Associates’ın Türkiye temsilcisi oldu...

15.02.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Kurumlara özel eğitim ve konuşmacı servisi sunan Keynote Speakers Agency, alanında dünyaca ünlü İngiliz şirketi Speakers Associates’ın Türkiye temsilcisi oldu.

Speakers Associates, büyük ve kurumsal şirketlere, üniversitelere, dernek ve kuruluşlara, “etkinlik için en uygun konuşmacıyı bulma” hizmeti veriyor. Şirket, TV program yapımcıları, sunucular, celebrity’lerden oluşan konuşmacı porföyüne ek olarak dünyaca ünlü yönetim guruları, ekonomistler, nobel ödüllü isimler, dünya çapında girişimciler, inovasyon öncüleri ve danışmanlar, geçmiş dönem başbakanlar, devlet Başkanları, gibi isimlerden oluşan özel bir portföye sahip. 

Sir Bob Geldof,  Sir Richard Branson,  Garry Kasparov,  Joseph E Stiglitz,  Steve Wozniak,  Robin Sharma dikkat çekici isimlerden bazıları. Keynote Speakers Agency, imza attığı anlaşma çerçevesinde bu isimleri Türkiye’ye konuşmacı olarak getirme hakkında sahip oldu.