Digital Age Yaratıcılık Ödülleri

“Dijital iş ve kültür dergisi” Digital Age’in bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceği Digital Age Yaratıcılık Ödülleri dijital mecralarda uygulanmış en yaratıcı pazarlama, reklam ve iş fikirlerini ödüllendirmeyi amaçlamaktadır.

07.09.2012 - 18:52 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

“Dijital iş ve kültür dergisi” Digital Age’in bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceği Digital Age Yaratıcılık Ödülleri dijital mecralarda uygulanmış en yaratıcı pazarlama, reklam ve iş fikirlerini ödüllendirmeyi amaçlamaktadır.

İnsanların hayatlarının gittikçe daha büyük bir bölümünü online yaşadıkları, markaların ise hedef kitleleriyle interaktif bir ilişki kurmak üzere dijital dünyada giderek daha fazla boy gösterdikleri gerçeğinden yola çıkan Digital Age Yaratıcılık Ödülleri’ne; 01 Temmuz 2011  ile 30 Ağustos 2012 tarihleri arasında yurtiçi veya yurt dışında ilk kez yayınlanmış ya da uygulanmış olan özgün fikirlere sahip çalışmalar katılacak. Katılımcı sayısına herhangi bir sınırlamanın getirilmediği Digital Age Yaratıcılık Ödülleri’ne erken başvuru tarihleri 13 Ağustos-07 Eylül 2012’dir. Yarışmaya 14 Eylül 2012 tarihinde kadar başvuruda bulunulabilir.

 

Başvuru için: www.mci.com.tr/digitalage

 

Program

Programımız çok yakında açıklanacaktır. Hemen Başvur