Bilyoner.com basketbola desteğini sürdürüyor

Platfom Spor Toto Basketbol Ligi'nin Resmî Şans Oyunları Sponsoru oldu.

30.05.2016 - 17:04 | MediaCat

Bilyoner.com basketbola desteğini sürdürüyor
1
paylaşım
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türkiye’nin ilk yasal elektronik şans oyunları platformu Bilyoner.com, Ocak 2016’da duyurduğu Kadınlar Basketbol Ligi isim sponsorluğunun ardından Spor Toto Basketbol Ligi’nin şans oyunları sponsorluğuyla basketbola desteğini sürdürüyor.

Bilyoner.com olarak Spor Toto Basketbol Ligi Şans Oyunları Sponsoru olmanın haklı gururunu yaşadıklarını, pek çok önemli projeye imza attıklarını, önümüzdeki dönemde de kadın ve erkek basketbol takımlarına desteklerinin süreceğini belirten Bilyoner.com Genel Müdürü Sait Kayahan gençlerin spora olan ilgisini artırarak gelişimlerine katkı sağlamanın öncelikli hedefleri olduğunu vurgularken Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay ise “Bilyoner.com’un Kadın Basketbol Süper Ligimizin isim sponsoru olmasının ardından bu yeni sponsorluk anlaşmasıyla basketbola yönelik yatırım yapmaya devam etmesinden büyük mutluluk duyuyorum. BSL ve taraftarlarının Bilyoner.com’un yaratıcılığı ve yenilikçiliğinden faydalanacağından hiç şüphem yok” açıklamasında bulundu.

BSL Direktörü Samer Şenbayrak “Play-Off’ların başlamasıyla BSL’nin heyecanı daha da üst seviyeye çıkıyor. Tabii ki Bilyoner.com’un sponsorumuz olması bize ayrı bir heyecan veriyor. BSL olarak her zaman taraftarlarımızla ilgileniyoruz ve aynen yeni sponsorumuz gibi gençlerimize çok değer veriyoruz. Bilyoner.com ile çalışarak her basketbolsevere daha da eğlenceli bir BSL deneyimi sunacağız” derken Türkiye Basketbol Federasyonu’nun pazarlama ve medya ortağı Infront Türkiye’nin genel müdürü Ender Uslu’nun konuyla ilgili görüşü şöyle:

Yaptığımız ölçümlerde, ligimizin ulaştığı kişi sayısının sadece bir yılda iki katına çıktığına ve ligimizin sponsorlarının medya görünürlüklerinin yine bir yıl gibi kısa bir sürede iki buçuk kat büyüdüğüne şahit olduk.

Bu başarılar, yapmış olduğumuz çalışmalarla basketbolumuzun ne kadar büyüdüğünü gösterirken, Bilyoner.com gibi yeni ve güçlü sponsorları da ligimize çekiyor. Bilyoner.com’un ligimizin tanıtımı için yapacağı yatırımların yanında, basketbolseverlerin deneyimlerini zenginleştirecek dijital projelere de imza atacak olması bizi çok heyecanlandırıyor.

Fotoğraf (giriş ve sosyal medya): Ümit Ö[email protected]