Bilkom yeni PR ajansını seçti

Bilkom, halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı hizmetlerini 01 Haziran 2011 itibariyle C2A Bütünleşik İletişim Ajansı’ndan almaya başladı.

12.07.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Bilkom, halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı hizmetlerini 01 Haziran 2011 itibariyle C2A Bütünleşik İletişim Ajansı’ndan almaya başladı. Bilkom, katmadeğerli distribütör kimliği ile özellikle Türkiye çapındaki Apple mağazaları operasyonlarını ve teknik destek hizmetlerini yürütüyor.

2007 yılında reklam verenlere B2B marketing odaklı hizmetler vermek üzere kurulan C2A, zaman içerisinde büyüme trendini bütünleşik pazarlama iletişimi konseptini benimseyen bir tam hizmet ajansı yaklaşımı ile sürdürüyor.

C2A, bugün kreatif, sosyal medya, PR, içerik yönetimi, B2B Marketing, dijital ve mobil departmanları ile Google, Oracle, Yapı Kredi Bankası, Digiturk, Bilkom, Balparmak, LOGO Yazılım, PSC International, Anadolu Bilişim Hizmetleri (ABH), Anadolu Sağlık Merkezi Johns Hopkins, Garanti Uçuş Hattı, Dr. Beckman, X.O., Basistek gibi markalara hizmet veriyor.