Biletix biletleri Garanti paramatiklerinde

Garanti müşterileri bundan böyle, Türkiye genelinde hizmet veren 1.700’ün üzerindeki Paramatik’ten Biletix etkinlik biletlerini temin edebilecek

10.09.2007 - 10:32 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Garanti Bankasi, Biletix işbirliğiyle Türkiye’de bir ilke daha imza atıyor. Garanti müşterileri bundan böyle, Türkiye genelinde hizmet veren 1.700’ün üzerindeki Paramatik’ten Biletix etkinlik biletlerini temin edebilecek.

Uygulamayla, sanat ve spor izleyicileri, tüm Türkiye’de gerçekleştirilecek etkinliklerin biletine çok daha kolay ve zahmetsiz ulaşma fırsatını elde edecek. Paramatiklerden alınan biletlerin ücreti hesaptan ödenebilecek, kredi kartıyla yapılan ödemelerde ise diğer alişverişlerde olduğu gibi Bonus ve mil kazanılacak.

Garanti Bankası Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil konuyla ilgili olarak, “Biletix işbirliğiyle başlattığımız uygulamayla, Paramatikleri tüm bankacılık işlemlerinin yapılabildiği kanallar olarak geliştirme stratejimizi sürdürüyoruz.

Yurtdışında İspanya gibi kimi ülkelerde çok yoğun kullanılan ATM’lerden bilet satışını Türkiye’de başlatmış olmaktan son derece mutluyuz.” dedi.

Biletix Genel Müdürü Ali A. Abhary, Garanti Paramatiklerden bilet satışı projesiyle ilgili olarak, “Türkiye’de bir ilk olacak uygulamayla bu kadar yaygın bir ağ üzerinden bilet satışı yapmak bizi çok heyecanlandırıyor. Müşterilerimize sunduğumuz hızlı ve kaliteli hizmet anlayısını yeni projelerle geliştirmeye devam edecegiz.” dedi.