Big Bang İstanbul’a iki yeni

Reklamcılar Derneği üyesi olan Big Bang İstanbul 2011 yılının ilk 15 gününde Sezgin Group (So CHIC, Fix Silver) ve TP “Türkiye Petrolleri Dağıtım A.Ş” ile anlaştı.

14.01.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Reklamcılar Derneği üyesi olan Big Bang İstanbul 2011 yılının ilk 15 gününde Sezgin Group (So CHIC, Fix Silver)  ve TP “Türkiye Petrolleri Dağıtım A.Ş” ile anlaştı.

2010 yılı itibari ile var olan çalışmalarına yenilerini ekleyerek sektördeki yerini sağlamlaştıran Big Bang İstanbul’da 2011 heyecanlı başladı.

“Bir Kıvılcım Fikirleri, Bir Patlama Tüm Hikâyeyi Değiştirir!” Sloganı ile 2010 yılında çalışmaya başladığı Ankara Sigorta, Rönesans AVM şirketlerinden Kozzy Alışveriş Merkezi, Çözüm Dergisi Dershaneleri, Dekon İnşaat, Hayat Merit Life, Yıldız Holding şirketlerinden  Ülker Hero Baby, Gözde Finansal Hizmetler A.Ş. gibi Türkiye’nin önde gelen markalarına, 2011’in ilk günlerinde perakende sektöründe faaliyet gösteren Sezgin Group (So CHIC, Fix Silver) ile Türkiye’nin tek milli akaryakıt markası TP “ Türkiye Petrolleri Dağıtım A.Ş.” markalarını da ekleyen Big Bang İstanbul büyüme hedefindeki kararlılığı bir kez daha göstermiş oldu.