Bedük, Tuborg Gold’la sahnede

Son yıllarda farklı müziği ve tarzıyla öne çıkan Bedük, Tuborg Gold sponsorluğunda, 30 Mart 2012, Cuma akşamı Indigo’da seyircisiyle buluşuyor.

16.03.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

2007 yılında Audiology Records’dan yayınlanan ilk albümü "Even Better"la Türk müzikseverleri alışık olmadıkları bir müzik türü ile tanıştıran ve büyük bir beğeniyle karşılanan Bedük, Türkiye’deki müzik piyasasına yepyeni bir açılım ve soluk getirdi.

Müzisyen kimliğinin yanısıra yaratıcı yönüyle de dikkat çeken Bedük, Türkiye’de ilk “RealD 3D” 3 boyutlu klip olan "Ful Animasyon”u da çıkış şarkısı için çekti. "Ful" albümünün tanıtımını TTNet’le ortaklaşa yapan Bedük, bu projesiyle Facebook’un en başarılı tanıtım kampanyalarından birisine imza attı ve kampanya süresince1 milyon 250 bin kez dinlendi. Bu albümüm ikinci şarkısı "Disco Breaker"a Microsoft Türkiye iş birliği ile HTML 5 imkanları kullanılarak interaktif bir klip çekildi ve bu klip dünyada bu teknoloji kullanılarak yapılan 4. Klip oldu.

Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında birçok ödül kazanan Bedük, 30 Mart Cuma günü akşamı Tuborg Gold sponsorluğunda sevenleriyle Indigo’da buluşacak.