Bazen en önemli anlarımız, hiç yaşanmamış olanlardır

Volvo'dan yaşanmamış anlar üzerine bir film.

12.06.2017 - 10:17 | Gönül Hadımlı

Bazen en önemli anlarımız, hiç yaşanmamış olanlardır

Günümüzde hayatın hızlı akışı içinde birçoğumuz aceleyle bir yerlere ulaşmaya çalışıyoruz. Araç kullanırken birçok farklı şey düşünüyor, telefon konuşmaları yapıyor ve toplantılar düzenliyoruz. Hal böyle olunca yola dikkatimizi yeterince vermemizi engelleyen faktörler de çoğalıyor.

Volvo, hayati kazaları en aza indirgemek amacıyla tasarladığı sensörü sayesinde sürücülere daha güvenli bir yolculuk olanağı sunarken, yayaların da içlerini rahatlatıyor. İşte Volvo’nun “Bazen en önemli anlar, hiç yaşanmamış olanlardır” sloganlı yeni reklam filmi, aslında hayatımızın saniyelere bağlı olduğu gerçeğiyle bizleri yüzleştiriyor.

Filmde, okulun ilk günü olduğu için korkuları olan küçük kızı annesi, kızına kontrolün onda olduğunu ve kendi kararları doğrultusunda hayatını yönetebileceğini anlatarak ikna etmeye çalışıyor. Bunun üzerine yeni arkadaşlar edinebileceğini söyleyen küçük kızın hayatının ileri aşamalarını nasıl hayal ettiğini izliyoruz. Küçük kızın yeni arkadaşlar edinmesini, seyahate çıkmasını, âşık olmasını…

Hikâyenin tamamını birlikte izleyelim.

KÜNYE

  • Reklamveren: Ford Motor Company
  • Reklam Ajansı: Forsman & Bodenfors Gothenburg
Kaynak: Advertolog