Battleship sinemalardan önce Universal Channel Türkiye’de

Universal Channel Türkiye izleyicileri Battleship filminden çok özel bir kesit ile bir ilke daha tanık oluyor.

06.04.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Peter Berg’in (Hancock) üstlendiği aksiyon-macera filmi “Battleship”in 7 dakikalık çok özel kesiti, sinemalardan önce yalnızca Universal Channel Türkiye izleyicisiyle buluşacak. Battleship yaratıkları ve insanların ilk kez karşılaştığı bu heyecanlı dakikaları, film vizyona girmeden bir gün önce 19 Nisan Perşembe akşamı, Universal Channel Türkiye ekranlarından izlenebilecek.

Bir Universal Pictures filmi olan ve 20 Nisan’da sinemalarda gösterime giren Battleship filminde; Rihanna, Deniz Astsubayı Raikes rolünde karşımıza çıkıyor.

Hasbro’nun klasik donanma savaş oyunu Amiral Battı’dan uyarlanan filmde, gezegenimizin denizde, gökyüzünde ve karada üstün bir güce karşı hayatta kalma savaşı anlatılıyor. Taylor Kitsch; USS John Paul Jones’ta görevlendirilen bir Donanma subayı olan Teğmen Alex Hopper rolüyle, Brooklyn Decker; fizyoterapist ve Hopper’ın nişanlısı Sam Shane olarak filmde yer alıyor. Hopper ve Stone’un amiri (ve Sam’in babası) Amiral Shane’i ise uluslararası bir yıldız olan Liam Neeson canlandırıyor.