Başartan Creative’e Amerika’dan ödül

Basartan Creative; uluslararası platformda kurumların iletişim faaliyetlerini değerlendiren...

23.07.2008 - 13:30 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Basartan Creative; uluslararası platformda kurumların iletişim faaliyetlerini değerlendiren Amerika menşeili LACP (League of American Communication Professionals – İletişim Profesyonelleri Ligi) tarafından düzenlenen yarışmada, 2007 Yılı Faaliyet Raporu ile “Altın Ödül”ün sahibi oldu.

2001 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Amerika-San-Diego merkezli LACP (League of American Communication Professionals – İletişim Profesyonelleri Ligi); her yıl farklı sektörlerden dünyanın önde gelen kuruluşlarına ait faaliyet raporlarının değerlendirildiği uluslararasi VISION AWARDS yarışmasinda, dayanıklı tüketim sektöründe Basartan Creative Reklam Ajansinin Arcelik 2007 faaliyet raporu icin yarattigi tasarimi Altin Odule layik gorulmustur.

Uluslararasi boyutta Katilimci Şirketlerin kurumsal iletişim aktiviteleri kapsamında hazırladıkları raporlarının çeşitli kriterlere göre değerlendirildiği yarışmada, bu yıl 3,000’in üzerinde katilim ile dünya şirketinin faaliyet raporları değerlendirildi.

100 uzerinden 95 puan alarak uluslararasi bir basariya imza atilmistir. Değerlendirme kriterleri; “İlk İzlenim, Rapor Kapağı, Hissedarlara Mektup, Rapor Anlatım Dili, Rapor Finansalları, Yaratıcılık, Mesaj Açıklığı ve Bilgi Erişimi” olarak belirlenen yarışmada Arçelik A.Ş.; 2007 Faaliyet Raporu ile “Altın Ödül” alarak tarihinde bir “ilk”e daha imza atmış oldu.