Başak Tetik anısına sokak hayvanlarına destek kampanyası

Dostları temmuz ayında vefat eden Tetik için bir sosyal sorumluluk kampanyası başlattı.

14.11.2016 - 08:50 | MediaCat

Başak Tetik anısına sokak hayvanlarına destek kampanyası

Başak Tetik anısına sokak hayvanlarına destek kampanyasıReklam ve pazarlama sektörünün sevilen simalarından; Mavi Tanıtım, Modiva Plus MAP, Klan Euro RSCG, Marcom Leo Burnett, Happy People Project’te çalışan ve son olarak Alametifarika’da Garanti Bankası’nın marka direktörlüğünü üstlenen Başak Tetik, talihsiz bir kaza sonucu beyin kanaması geçirmesini takiben temmuz ayında iki haftadır tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yummuştu.

Sokak hayvanlarına duyduğu sevgi ve yaptığı yardımlarla tanınan Tetik’in anısını yaşatmak isteyen dostları, BGD gönüllüsü ve art direktör Burçak Beşlioğlu öncülüğünde, Başak Tetik’i anmak için Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Platformu işbirliğiyle özel bir kampanya düzenlediler. Efe Kaptanoğlu tarafından tasarlanan çantalardan elde edilen gelirin tamamı sokak hayvanlarının tedavi, mama ve barınma ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılacak.

Başak Tetik anısına sokak hayvanlarına destek kampanyası

Dileyenler [email protected] adresinden Çiğdem Gelener ile iletişime geçerek kampanya için tasarlanan bu özel çantalardan alabilir; bir yandan Başak Tetik’in anısını yaşatırken diğer yandan sokak hayvanlarına destek olabilirler.