Ballantine’s “Sahne şirketlerin” yarışması düzenliyor

Ballantine’s iş dünyasının yeteneklerini keşfetmek için bir yarışma düzenliyor.

25.04.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Ballantine’s iş dünyasının yeteneklerini keşfetmek için bir yarışma düzenliyor.

Sadece şirket çalışanlarından oluşan müzik gruplarının yarışabileceği “Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin” adlı müzik yarışmasının ilk performansı 5 Mayıs 2011 Perşembe geces İndigo’da başlayacak.

Müzik grubu olan veya grup kuracak tüm şirket çalışanlarına açık olan “Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin” yarışmasında gruplar, önümüzdeki günlerde açıklanacak yarışma jürisinin oyları ve dinleyicilerin Teknika keypad’ler aracılığı ile vereceği canlı oylar ile seçilecek.

3 Haziran’da gerçekleşecek final gecesinde kazanan grubu Paris’de 25 Haziran tarihinde Stade De France’da gerçekleşecek Black Eyed Peas konserine bilet, ulaşım ve konaklama hediyeleri beklerken, buna ek olarak Zuhal Müzik tarafından müzik aletlerini karşılayacak bir de hediye çeki verilecek.

Yarışmaya katılması kesinleşen şirket müzik grupları arasında Turkcell, Citibank, Pirelli, Avea, Tusaş, Tbank, ING Bank, Nokia Siemens Networks, Tüpraş, Chartis Sigorta, Jotun Boya ve Sigorta Bilgi Merkezi gibi iddialı şirketler yer alıyor.

Yarışma ile ilgili tüm detay ve fotoğraflar www.facebook.com/BallantinesTurkiye adresinden duyurulacak.

Ballantine’s ana sponsorluğunda ve Rock FM’in katkılarıyla gerçekleşecek performanslar: 28 Nisan – 31 Mayıs 2011 tarihleri arasında Perşembe Geceleri TomTom Sokak, İndigo’ da gerçekleşecek.