Bahçeşehir Kolejleri’ne yeni Genel Müdür atandı

Yeni Genel Müdür finans ve pazarlama olmak üzere 5 ayrı Genel Müdür Yardımcısına liderlik edecek, 85 okulun yönetiminden sorumlu olacak.

17.10.2012 - 15:41 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Carlyle Grubu ile yaptığı yatırım ortaklığıyla üç kıtada okullar açarak bir dünya markası olmayı hedefleyen Bahçeşehir Kolejleri’nin Genel Müdürlüğüne kurumda 7 aydır finanstan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan iş dünyasının başarılı profesyonellerinden Devrim Karaaslanlı atandı.

Yeni yapılanmada Genel Müdür Devrim Karaaslanlı, eğitim öğrenim, yatırım ve operasyonlar,iş ve proje geliştirme, finans ve pazarlama olmak üzere 5 ayrı Genel Müdür Yardımcısına  liderlik edecek, 85 okulun yönetiminden sorumlu olacak.

Michigan State Universitesi’nden Ekonomi ve İstatistik alanlarında Yüksek Lisans dereceleri alarak profesyonel iş hayatına Amerikan Merkez Bankası’nda başlayan Devrim Karaaslanlı, 2001-2005 yılları arasında bu bankanın Kansas City ve Boston birimlerinde Ekonomist olarak görev yaptı. Türkiye’ye döndükten sonra, Vodafone Türkiye Finans bölümünde yöneticilik görevlerinde bulundu. Bahçeşehir Kolejleri’ne katılmadan önce, Provus Bilişim A.Ş’de Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.