Bacardi’nin yeni marka elçisi

Bacardi Limited, internet sitesinde ünlü tenis oyuncusu Rafael Nadal ile markanın global sosyal sorumluluk elçisi olması için anlaştığını duyurdu.

24.03.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Bacardi Limited, internet sitesinde ünlü tenis oyuncusu Rafael Nadal ile markanın global sosyal sorumluluk elçisi olması için anlaştığını duyurdu.

Dünyanın en iyi tenis oyuncularından biri olan Rafael Nadal, Bacardi Limited’in “Champions Drink Responsibly” (Şampiyonlar sağduyulu içer) kampanyasının devamında yer alacak.

Bacardi internet sitesinde yaptığı açıklamada, Rafael Nadal ile birlikte sağduyulu içki kullanımı ile ilgili mesajlarını global çok yönlü bir iletişim kampanyasıyla duyuracaklarını belirtti. Kampanyada, reklam, halkla ilişkiler ve sosyal medya platformları bir arada kullanılacak.

Rafael Nadal, “ailem ve arkadaşlarımla sosyalleşmeyi seviyorum, sağduyulu içmek herkes için çok önemlidir. Bu yüzden Bacardi ile bir takım olup sosyal sorumluluk projesinde görev almaktan mutluluk duyuyorum” dedi

Bacardi Limited CEO’su Séamus McBride, Miami’de düzenlenen global lansmanda şu açıklamayı yaptı: “Rafael’i Bacardi ailesinin yeni global sosyal sorumluluk elçisi olarak görmekten çok mutluyuz. Rafael Nadal tenis alanında bir dünya şampiyonu. Hayat tarzı ve kendini adamışlığı bizim marka değerlerimizi yansıtıyor. Global olarak tanınırlığı bizim mesajımızı uluslararası platformda yaymamıza yardımcı olacak. 4 yıldır geliştirdiğimiz “Şampiyonlar sağduyulu içer” kampanyasını Michael Schumacher ile başlatmıştık. Nadal’ın kampanyamızı daha ileri götüreceğine inanıyoruz.”