Atasay’da Outlet Dönemi

Takıda modanın öncüsü olan Atasay, kuyum sektörünün ilk outlet mağazasını, İstanbul Outlet Park’ta açtı.

19.06.2007 - 11:28 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Takıda modanın öncüsü olan Atasay, kuyum sektörünün ilk outlet mağazasını, İstanbul Outlet Park’ta açtı.

Kuyum sektöründe 70.yılını kutlayan ve geçtiğimiz günlerde İstanbul, Ankara ve İzmir’de 4 yeni mağaza açan Atasay Kuyumculuk, sektörünün ilk outlet mağazasını, İstanbul Outlet Park’ta hizmete açtı.

Türkiye’de ve dünyada 5 milyona yakın kadını özgün tasarımlarıyla buluşturan Atasay Kuyumculuk, yeni outlet mağazasında yüzde 50’ye varan fiyat avantajı sunuyor. Toplam 72 m2 alana sahip Atasay Outlet mağazasında, Atasay’ın sene boyu oluşturduğu 2 ana ve 2 ara koleksiyonlarına ait geçmiş sezon ürünlerinin yanı sıra ihraç fazlası ürünlerini de bulmak mümkün.

Atasay’ın; outlet mağaza uygulamasını, Atasay tasarımlarını tüm kadınlara ulaşılabilir kılmak için başlattıklarını bildiren Atasay Kuyumculuk Genel Müdürü Haldun Ulutürk, Atasay’ın oulet mağaza uygulamasının devamlılığını sağlanmak üzere çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Dünyada lüksün demokratikleşmesi yönünde etkili olan altında outlet alışveriş imkânını Türk kamuoyuyla ilk defa buluşturan Atasay Kuyumculuk, 2010 yılına kadar yurtiçinde 50, yurtdışında da 50 tane olmak üzere toplam 100 mağaza açmayı hedefliyor.