ASSİSTT’ten eğitime destek

ASSİSTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş. Erzincan Üniversitesi Rektörlüğü ile işbirliği yaparak performansı yüksek öğrencilere iş imkanı sağlayacak...

24.11.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

ASSİSTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş. Erzincan Üniversitesi Rektörlüğü ile işbirliği yaparak performansı yüksek öğrencilere iş imkanı sağlayacak…

Türk Telekom iştiraki olan firma, çağrı merkezi sektörüne yönelik kalifiye personel yetiştirilmesi için dün Erzincan Üniversitesi ile Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı protokolüni imzaladı.

Bu programda görev alacak Akademik Personelin sektörel anlamda bilgi sahibi olması amacıyla gerekli eğitim desteği ASSİSTT tarafından verilecek. Programda eğitim görecek öğrencilerin zorunlu stajları, ASSİSTT bünyesinde yapılacak.

ASSİSTT; başta Erzincan ili olmak üzere kendi bünyesinde hizmet veren lokasyonlardan herhangi birinde yapılan staj sonucunda performans puanı 80 ve üzeri olan öğrencilerin istihdamı sağlanacak. Performans puanı 80 altı olan öğrencilerin istihdamı ASSİSTT tarafından ihtiyaç duyduğu dönemlerdeki personel alımlarında değerlendirmeye alınacak.

Ayrıca performans notu 80 ve üzeri olan öğrenciler eğitim-öğretim dönemlerinde ASSİSTT’in bünyesinde part-time olarak çalıştırılabilecek.