Artı İletişim Yönetimi, İDA üyesi oldu

Halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı sektörünü geliştirmek, genişletmek ve hizmet standartlarını yükseltmek amacıyla oluşturulan İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) üyeleri arasına Artı İletişim Yönetimi de katıldı.

23.06.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı sektörünü geliştirmek, genişletmek ve hizmet standartlarını yükseltmek amacıyla oluşturulan İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) üyeleri arasına Artı İletişim Yönetimi de katıldı. İDA’nın 20. üyesi olan Artı, sektörde geride bıraktığı yedinci yılında Text 100’ın Türkiye temsilcisi oldu.

Haziran 2004’te kurulan Artı İletişim Yönetimi, kişi ve kurumlara entegre iletişim danışmanlığı ve uygulamaları hizmetleri sunuyor. Yürüttüğü alışmaları planlayan, uygulayan, yöneten ve raporlayan bir tam hizmet ajansı olan Artı’nın ekibinde 19 kişi görev yapıyor. Artı’nın müşteri portföyünde Altınmarka, Avis, BASF, Bayer, Baylan, Birmot, Budget, DHL Supply Chain, Deichmann, Etihad Havayolları, Facebook, Feyziye Mektepleri Vakfı ve Işık Okulları, Grupanya Korkmaz Mutfak, Mensa, MMD, Praktiker, Otokoç Otomotiv, Vinkara, West Marine ve Yapı Kredi Bankası ile Yapı Kredi’nin iştirakleri Yapı Kredi Leasing, Yapı Kredi Factoring, Yapı Kredi Portföy Yönetimi, Yapı Kredi Yatırım ve ödeme platformları Worldcard ve Adios Card bulunuyor.