Armani ve Reebok’tan ortak marka

Giorgio Armani ve Reebok, yeni bir koleksiyon çalışmasında ortak ekip kurdu. Armani, Emprio markasının yeni ürün serisine Reebok’ın sportif mirasını da dahil etti...

21.01.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Giorgio Armani ve Reebok, yeni bir koleksiyon çalışmasında ortak ekip kurdu. Armani, Emprio markasının yeni ürün serisine Reebok’ın sportif mirasını da dahil etti.

Giorgio Armani ve Reebok, yeni bir koleksiyon çalışmasında ortak ekip kurdu. Armani’nin EA7 spor ürün serisi ve Emporio markası, yeni spor giyim koleksiyonu için Reebok’ın sportif mirasını da katıyor.
 
Milano moda haftasında beğeniye sunulan parçalar, 2010 Temmuz’undan itibaren Emporio Armani butiklerinde, Reebok’un seçkin konsept mağazalarında ve henüz duyurulmamış diğer perakendecilerde satışa sunulacak.
 
Bugün, spor ve günlük giyimin; insanların gardıroplarının en önemli parçaları haline gelmiş bulunduğunu belirten Giorgio Armani, müşterilerine rahat ve bir o kadar da şık sportif giysiler sunmak istediklerini ve Reebok ile yeni anlaşmanın bu felsefenin doğal bir sonucu olduğunu sözlerine ekledi.

Spor ayakkabı da içren ortak markanın ürünleri, hem erkek hem de kadın tüketicileri hedefliyor.

Kaynak: medyaloji.net