Arda Kertmelioğlu MMA EMEA bölgesi yönetim kuruluna seçildi

Mobilera Holding B.V. Kurucu Ortağı ve CMO’su Arda Kertmelioğlu, 2011 Mobile Marketing Association....

03.11.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Mobilera Holding B.V. Kurucu Ortağı ve CMO’su Arda Kertmelioğlu, 2011 Mobile Marketing Association(MMA) EMEA Bölgesi Yönetim Kurulu’na seçildi.

MMA üyesi ve kendi iş kategorilerinde lider birçok uluslararası firmadan, rekor sayıda aday gösterilmesinin ardından; Arda Kertmelioglu, yüzlerce firmanın oyuyla Yönetim Kurulu’na seçilen 10 üye`den biri oldu.

Üst üste üç senedir (2008/2009/2010) bu göreve benzer bir seçim süreciyle gelmiş olan Arda Kertmelioğlu, bu sene dördüncü kez bu göreve seçilerek EMEA bölgesindeki üye firmaları Yönetim Kurulu seviyesinde temsil ediyor olacak. Arda ayrıca 2009 yılından bu yana EMEA Bölgesi Yönetim Kurulu’nda Başkan Yardımcısı ve MMA Global Yönetim Kurulu’nda da Direktör olarak görev almaktadır.

MMA Global`in CMO’su ve EMEA Yönetici Direktörü Paul Berney konuyla ilgili olarak “Arda yıllardır Yönetim Kurulu`nda ve diğer platformlarda MMA’in en aktif üyelerinden birisi olarak görev yapıyor. Mobil pazarlama sektörünün ilerlemesi ve gelişimi için yıllar boyu gösterdiğimiz ortak çabalara, daha da katkı sağlayacağını biliyor olmak beni çok mutlu ediyor.” diye ekledi.