Ankara’da yeni bir Nokia Shop

Nokia, Türkiye çapındaki 32’nci Nokia Shop’u, Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan’ın katılımı ile Ankara 365 AVM’de açtı.

06.04.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Nokia, Türkiye çapındaki 32’nci Nokia Shop’u, Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan’ın katılımı ile Ankara 365 AVM’de açtı. Yılın ikinci yarısında stratejik il ve bölgelerde Nokia Shop açılmaya devam edecek.

Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci, Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı (TÜSİAV) Başkanı Veli Sarıtoprak, Nokia Türkiye Satış Direktörü Çiçek Uyansoy İcan ve Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli’nin katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninde, Nokia Perakende ve Satış Başkan Yardımcısı Jeff Davis, Nokia Perakende Uygulama RCM Müdürü Elena Semenyak, Nokia Avrasya Satış Direktörü Yannick Debaupte ve Nokia Perakende Türkiye Satış Müdürü Tamer İşisağlam da hazır bulundu. Ünlü manken Sema Şimşek’in katılımıyla renklenen açılış gününe özel olarak, Nokia Shop’tan ürün alanlara çeşitli hediyeler verildi.

Törende konuşan Nokia Türkiye Satış Direktörü Çiçek Uyansoy İcan, yeni Nokia Shop’un açılışında şunları söyledi: “Nokia dünya çapında 11 ülkede Nokia Shop markasıyla hizmet veriyor. Bu ülkelerden biri de Türkiye. Global stratejide Türkiye büyük önem taşıyor ve yatırım yapılabilir ülke konumunda bulunuyor. Bugün Türkiye çapında 32’nci Nokia Shop’u açtık. Yılın ikinci yarısında stratejik il ve bölgelerimizde Nokia Shop açmaya devam edeceğiz.”