Anadolu Sigorta ile 90 yıldır kaybetmek yok

Marka 90'ıncı yaşını yenilenen internet sitesi ve yeni kurumsal imaj filmiyle kutluyor.

01.04.2015 - 17:56 | MediaCat

Anadolu Sigorta ile 90 yıldır kaybetmek yok
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türk sigortacılık sektörünün öncüsü Anadolu Sigorta, kuruluşunun 90’ıncı yıldönümünde İstanbul Raffles Hotel’de bir basın toplantısı düzenledi. Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken, 1. Genel Müdür Yardımcısı Filiz Tiryakioğlu ve Genel Müdür Yardımcısı Fatih Gören’in hazır bulundukları toplantıda, Anadolu Sigorta adına konuşmayı Musa Ülken yaptı. Ülken konuşmasına, dünyada çok az sayıda şirketin tarihinin, bir ülke tarihiyle birlikte anıldığına ve Anadolu Sigorta’nın bu şirketlerden birisi olma ayrıcalığını yaşadığına vurgu yaptı.

Anadolu Sigorta’nın 90. kuruluş yıldönümüne özel kurumsal internet sitesini de yenilediğini ifade eden Ülken, yeni sitenin mobil cihazlarla uyumlu kullanıcı dostu tasarıma ve en güncel teknolojik altyapıya sahip olduğunun altını çizdi. Toplantıda 90’ıncı yıla özel yeni reklam filmi de izleyenlerin beğenisine sunuldu.

En büyüğünden en küçüğüne Türkiye’nin tüm değerlerinin Anadolu Sigorta güvencesi altına alındığı vurgulanan reklam filminde, küçük de olsa insanların hayatına dokunan bireysel sigortalardan, ülkeye değer katan dev projelere kadar Anadolu Sigorta ürün ve hizmetleri etkileyici bir kurguyla anlatılıyor.

Farklı tekniklerle tamamlanan reklam filminin çekimleri, İzmir ile İstanbul’da gerçekleştirildi. Kreatif süreçleri TBWA\ISTANBUL tarafından yürütülen filmin prodüksiyonunu DEPO Film üstlendi. Filmin yönetmen koltuğunda ise Gönenç Uyanık yer aldı.