AlviMedica, tüm pazarlama iletişimini C2A ile yürütecek

Kardiyolojik anjiyoplasti balon kateterleri, stent ve stent taşıma sistemleri ile girişimsel kardiyoloji alanında üretici firma olan Alvimedica, global olarak tüm iletişim süreçlerini Bütünleşik Pazarlama İletişimi Ajansı C2A ile yürütecek.

10.10.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Kardiyolojik anjiyoplasti balon kateterleri, stent ve stent taşıma sistemleri ile girişimsel kardiyoloji alanında üretici firma olan Alvimedica,  global olarak tüm iletişim süreçlerini Bütünleşik Pazarlama İletişimi Ajansı C2A ile yürütecek.

Alvimedica bugün 200 milyon dolar büyüklüğündeki Türkiye girişimsel kardiyoloji pazarında payını artırmaya devam ederken aynı zamanda tüm dünyada 1 milyar doların üzerinde satış yapma vizyonu ile ülkemizin ihracat ve ekonomik büyüme hedeflerine de katkı sağlamayı planlıyor.

C2A, büyüme trendini bütünleşik pazarlama iletişimi konseptini benimseyen bir tam hizmet ajansı yaklaşımı ile sürdürüyor.

Alvimedica’ya 360 derece iletişim stratejisi ile en geniş kapsamda hizmet vermeyi hedefleyen C2A, kreatif, sosyal medya, PR, içerik yönetimi, B2B Marketing, dijital ve mobil departmanları ile Google, Yapı Kredi Bankası, Bilkom, Balparmak, LOGO Yazılım, PSC International, Anadolu Bilişim Hizmetleri (ABH), Anadolu Sağlık Merkezi Johns Hopkins, Dr. Beckman, X.O., Basistek gibi birçok markaya gerek bütünleşik, gerek ise departman bazında hizmet veriyor.