Altınyıldız’a iki yeni isim

Altınyıldız Grubu markaları Network ve Fabrika 'nın marka iletişim yönetiminde gerçekleşen yeniden yapılanma doğrultusunda, yeni isimler göreve başladı.

08.06.2007 - 11:07 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Altınyıldız Grubu markaları Network ve Fabrika ‘nın marka iletişim yönetiminde gerçekleşen yeniden yapılanma doğrultusunda, yeni isimler göreve başladı.

Bu doğrultuda daha önce Unitim’de Pazarlama İletişimi Direktörü olarak görev yapan Şebnem Keskin, Marka İletişim Direktörü olarak atanırken; İpek Nil Utlu Network ve Fabrika-Altınyıldız’ın Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak göreve başladı.

1991 yılından itibaren, sektörde Young & Rubicam Reklamevi, İra Reklam Ajansı, ATV ve Sinerji Danışmanlık firmalarında çalışan Şebnem Keskin, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan İpek Nil Utlu ise daha önce Unitim Holding’de Kurumsal İletişim Yöneticisi, Zenithmedia ve Rekta Reklam’da Medya Müdürü ve Tofaş’ta Reklam ve Tanıtım Uzmanı olarak çalışmalarda bulundu.