Altın Pusula Ödülleri bugün sahiplerini buluyor

Bu sene 193 projenin yarıştığı 11. Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışması’nın sonuçları Askeri Müze’de gerçekleştirilecek ödül töreni ile açıklanacak.

26.06.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından gerçekleştirilen 11. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri Yarışması’nın sonuçları, bugün saat 19.15’te Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı’nda gerçekleştirilecek Ödül Töreni’nde açıklanacak.
 
Özel sektör, Kamu kuruluşları, Sivil Toplum Kuruluşları ve genç iletişimcilerin yarıştığı ödül töreni, devlet erkanı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı – UNDP Mukim Temsilcisi ve Birlesmis Milletler Türkiye Mukim Koordinatörü Shahid Najam başta olmak üzere, jüri üyeleri, kamu ve özel sektör temsilcileri, iletişimciler ve medya mensuplarının katılımıyla gerçekleşecek.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile yapılan iş birliği neticesinde; sosyal ve çevresel etkileri en iyi ele alan projeye UNDP Özel Ödülü’nde verileceği gecede büyük ödül, jür özel ödülü, kategori ve genç iletişimciler kategorisi ödülleri verilecek.