Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerine kavuşuyor

Bu sene 175 projenin yarıştığı 10. Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışması’nın sonuçları 18 Nisan Pazartesi akşamı gerçekleştirilecek ödül töreni ile açıklanacak.

15.04.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Bu sene 175 projenin yarıştığı 10. Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışması’nın sonuçları 18 Nisan Pazartesi akşamı gerçekleştirilecek ödül töreni ile açıklanacak.

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından gerçekleştirilen 10. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nin sonuçları, 18 Nisan Pazartesi akşamı saat 19.00’da Conrad Hotel’de gerçekleştirilecek Ödül Töreni’nde açıklanacak.

Özel sektör, kamu kuruluşları, Sivil Toplum Kuruluşları ve genç iletişimcilerin yarıştığı ödül töreni, iş dünyası temsilcileri, iletişimciler ve medya mensuplarının yoğun katılımı ile gerçekleşecek.

10. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’ne bu sene, 16 kategori ve 12 alt kategoride toplam 175 proje başvuruda bulundu. En başarılı halkla ilişkiler projelerinin ödülleneceği gecede, Jüri Özel Ödülü ve Büyük ödül de verilecek.

10. Altın Pusula Seçici Kurul Başkanlığı’nı Vahap Munyar yaparken, diğer üyeler Sibel Asna, İsmail Bayazıt, Aynur Bektaş, Ali Haydar Bozkurt, Murat Ermert, Murat Karakaya, Doç. Dr. Temel Kotil, Emre Kurttepeli, Prof. Dr. Halil Nalçaoğlu, Zuhal Tucker Şeker, Prof. Dr. Melda Cinman Şimşek, Feyzan Top, Zeynep Yalım Uzun, Abdurrahman Yıldırım ve Fügen Toksü’den oluştu.

Altın Pusula Genç İletişimciler kategorisinin başvuruları ise Atıf Ünaldı başkanlığında Serhat Akkılıç, Özgür Alaz, İsmail Bayazıt, Bârika Göncü, Serdar Kuzuloğlu, Yrd. Doç. Dr. Erkan Saka, Uğur Şeker ve Fügen Toksü’den oluşan jüri tarafından değerlendirildi.