Akbank’tan yeni reklam mecrası

Müşterilerle interaktif iletişim kurmayı sağlayan

27.02.2008 - 15:24 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Müşterilerle interaktif iletişim kurmayı sağlayan Multimedya POS cihazını üye işyerlerinin kullanımına sunan Akbank, yenilikçi ve ileri teknoloji ürünü olan Multimedya POS üzerinde reklam gösterimi, Axess veya Wings kart talebi, limit artırımı gibi hizmetleri gerçekleştirerek, pazarlama, satış ve reklam faaliyetlerini bir araya getiren ilk banka oldu.

Sadece bir ödeme aracı olmayan Multimedya POS, reklam gösterimi, kampanya duyuruları, ürün tanıtımları, müşteri anketleri, müşteri bilgilendirmeleri, kredi kartı borç ödemeleri, nakit çekme, Turkcell kontör yüklemeleri ve Turkcell fatura ödemeleri gibi hizmetler sunuyor. Bunun yanı sıra 2008 yılı içinde devreye girecek olan yeni uygulamaları sayesinde de kredi kartı talebi, online limit artırımı ve temassız kullanım gibi işlemlere de imkan veriyor.

Verifone işbirliği ile geliştirilen, Axess ve Wings işlemlerinin sesli, görüntülü ve resimli görsellerle desteklendiği multimedya özellikli bu POS cihazları ilk olarak BP Shop’lar ve YKM mağazalarında hizmete sunulurken, kısa bir süre içinde Axess üye işyerlerinde yaygın olarak kullanılmaları hedefleniyor.