Adinteractive’den calve soslu bowling

İnteraktif pazarlama alanında gerçekleştirdiği projelerle birçok ödül alan adinteractive, Calve için yaptığı yeni projesiyle...

22.06.2009 - 17:47 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

İnteraktif pazarlama alanında gerçekleştirdiği projelerle birçok ödül alan adinteractive, Calve için yaptığı yeni projesiyle tüm Calve.com.tr ziyaretçilerini eğlendirmeye hazırlanıyor. Dünyaca ünlü sosların mimarı Calvé’nin internet sitesindeki bowling salonu, bowling severleri eğlendirirken sürpriz hediyelere de sahip olmalarını sağlayacak.

Calvé Bowling, eğlencenin tadını internet üzerinden ziyaretçilerle paylaşıyor, bağımlılık yaratcak bu oyunla yüzlerce ödül kazandırıyor. Oyunda Calvé’nin ketçap ve mayonez şişeleri lobut olarak kullanılıyor ve bowling topunu doğru biçimde yönlendirip en yüksek puanı yakalamak amaçlanıyor. Kampanya sonunda çekilişle belirlenecek talihliler de AFM’den sinema bileti ya da D&R’lardan hediye çeki kazanma şansı yakalıyor.

Calvé Bowling, hiç de kolay olmayan bir yapım sürecinden geçti. Green Box tekniği ve Chroma Key teknolojisiyle videoları hazırlanan kampanyada lobutlar ve bowling topu gerçek oyuncular tarafından canlandırıldı, bowling salonu 3D olarak tasarlandı. Oyunda bowling topunun devirdiği lobutları görüntülemek için birçok video çekildi. Uzun saatler oynanabilen Calvé Bowling, aynı zamanda son derece de eğlenceli; vurularak devrilen lobutlar sinirlenirken, diğerleri sevinçten dans ediyor!