Adidas dijital grafiti fırtınası İzmir’de

Son yıllarda özellikle Avrupa’daki sanat meraklılarının yaratıcılıkta sınırları zorladığı dijital grafiti akımı, adidas Originals Beyoğlu Mağazası vitrininde gençlerle buluştu.

21.04.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Son yıllarda özellikle Avrupa’daki sanat meraklılarının yaratıcılıkta sınırları zorladığı dijital grafiti akımı,  adidas Originals Beyoğlu Mağazası vitrininde gençlerle buluştu. Renkli görüntülere sahne olan etkinlikte, katılımcılar birbirinden yaratıcı vitrin tasarımlarına imza attılar.

Mağaza vitrinlerinde ve içerisinde özel ve farklı bir teknoloji ile uygulanan dijital grafiti, Mart ayı boyunca İstanbul’daki çeşitli adidas mağazalarında, grafiti sanatçısı ile birlikte yürütüldü. İsteyenler adidas vitrinlerinde kendi grafitilerini tasarladı ve en beğenilen grafiti tasarımı bir hafta süreyle adidas Originals mağazalarının vitrinine taşındı. Şimdi sıra İzmir’de. Barçın Spor Konak ve adidas Shop Karşıyaka mağazalarının içerisinde oluşturulan özel alanlarda katılımcılar, birbirinden renkli tasarımlar oluşturabilecek.

Etkinlik sırasında, hediye edilecek adidas alışveriş çantalarına farklı görseller ile stencil uygulamalar yapılabilecek. Alışveriş çantalarına sahip olabilmek için herhangi bir adidas ürünü satın almak gerekiyor.