Ad Black Sea 2017 jürisinde Türkiye’den 4 isim

Festival 21 - 23 Eylül 2017 tarihinde gerçekleşecek.

22.08.2017 - 15:06 | Arzu Nilay Kocasu

Ad Black Sea 2017 jürisinde Türkiye'den 3 isim

Gürcistan İletişim Ajansları Derneği ve Ukrayna reklamcılık koalisyonları işbirliğiyle her yıl Karadeniz’de gerçekleşen Ad Black Sea bu yıl üç günlük bir festivalle 15 ülkeden 500’ü aşkın sektör profesyonelini ağırlamaya hazırlanıyor.

Yarışmanın en iyilerini değerlendirecek jüri ekibindeyse Türkiye’den dört isim yer alıyor: Can Faga, Oktar Akın, Özgür Özyurt ve Ferit Katipoğlu.

Ad Black Sea 2016


Publicis İstanbul Kreatif Direktörü Can Faga’nın Film, Radio, Print & Publishing kategorilerinde jüri üyeliğini üstleneceği festivalde Leo Burnett İstanbul Kreatif Direktörü Oktar Akın Advertising Campaigns, Media, Out Of Home kategorilerinde en iyilerin belirlenmesine yardımcı olacak. Digital & Mobile kategorisinde Güzel Sanatlar Sosyal Medya Grup Başkanı Özgür Özyurt; Film Craft, Branded Content & Visual Storytelling kategorilerindeyse Autonomy Yönetmeni Ferit Katipoğlu jüri üyeleri arasında yer alacak.

31 Ağustos tarihine kadar başvuruları kabul edecek yarışmanın kazananları ödüllerine 21 – 23 Eylül’de düzenlenecek festival sırasında kavuşacak.