Academy of Executive Coaching yönetici koçluğu programıyla geliyor

Avrupa’nın lider koçluk okullarından Academy of Executive Coaching, Türkiye’de sadece yönetici koçluğuna odaklanan tek eğitim programı ile hayata geçiyor!

21.06.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Dünyanın önde gelen yönetici koçluğu eğitim kurumlarından, Londra merkezli Academy of Executive Coaching (Yönetici Koçluğu Akademisi) yeni dönemde İstanbul’a geliyor.

Uluslararası Koç Federasyonu (IFC) ve Avrupa Mentorluk ve Koçluk Konseyi (EMCC) tarafından akredite edilen prestijli Academy of Executive Coaching eğitim programı sadece yönetici koçluğu üzerine odaklanan Türkiye’deki tek koçluk eğitim programı olma özelliğini taşıyor.

Institute of Executive Coaching and Mentoring tarafından Türkiye’ye getirilen programa, birlikte çalıştıkları insanların ya da diğer profesyonellerin potansiyellerini açığa çıkarmak isteyen herkes başvurabiliyor. Dört farklı modülden oluşan 7 günlük eğitim yalnızca 5 ay içerisinde tamamlanıyor.

Katılımcı sayısı 16 ile sınırlandırılan ve ilk modülü 4-5 Temmuz 2012’de başlayacak program, Türkiye’deki ilk eğitimine özel olarak İngiltere’deki orijinal fiyatına kıyasla yüzde 40 oranında daha düşük bir ücret talep ediyor.