3M Medikal Ürünler Departmanı bayileriyle buluştu

3M Medikal Ürünler Departmanı, Türkiye çapında düzenlenen geleneksel yıllık bayi toplantısını 23 bayinin katılımıyla İstanbul Nippon Otel’de gerçekleştirdi.

18.01.2008 - 10:55 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

3M Medikal Ürünler Departmanı, Türkiye çapında düzenlenen geleneksel yıllık bayi toplantısını 23 bayinin katılımıyla İstanbul Nippon Otel’de gerçekleştirdi. Toplantıda 2007 yılının değerlendirmesinin ardından 2008 yılına ait plan ve hedefler paylaşıldı.

3M Medikal Ürünler Pazarlama Müdürü Burcu Şat Dedeler, “Bu toplantılarda sadece hedef ve planlarımızı paylaşmakla kalmıyor, değişen trendler ve ihtiyaçları göz önüne alarak oluşturduğumuz projelerimiz hakkında bayilerimizi bilgilendiriyoruz’’ dedi.

Şat, bu toplantılarla ayrıca hem kendi ekiplerinin hem de bayi ekiplerinin gelişimini sağlamayı hedeflediklerini ve bu doğrultuda Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi bünyesindeki Dr. Süleyman Hecebil tarafından Empatik İletişim Eğitimi aldıklarını da sözlerine ekledi.

Şat, “Eğitimde bayilerimiz, günlük yaşam ile ve çalışma ortamları ile ilgili, bilindik ve yeni, kaliteli yaşam stilleri konusunda bilgilendi. Empatik iletişim konusunda beceri kazandı, bu becerilerini iş yerlerinde ve özel yaşamlarında kullanma konusunda motive oldular.” dedi.

Tel: 0 212 350 77 77
Fax: 0 212 350 77 99
www.3m.com.tr